No niestety, tak jak słyszałam tak jest. Pani orzecznik (Pani przy kości, krótkie włosy, okulary) przeokropna kobieta. Moim zdaniem powinna orzekać ale w prosektorium. Strasznie wyniosła, swoim hamstwem nadrabia brak wiedzy, nie potrafiła się dokładnie określić o co jej chodzi. Bardzo współczuję ludziom którzy muszą do ZUSu jezdzic częście i oglądać sfrustrowane, nieszczęśliwe kobiety. Słyszałam złe opinie o tym miejscu i tak niestety jest. Pewne wypalone osoby, powinny zmienić zawód.Natomiast w rejestracji Pani bardzo miła ☺️
Pani która zasiada w obsłudze sali z afro na głowie i tam z kąd pobieramy dokumenty dramat, ostatnio czekałam ponad 15 min bo zaginęła i snuła się jak smród po gaciach zamiast obsługiwać interesantów.
Wielkie ukłony w stronę Pani która obsługuje zasiłki, kobieta z mega wiedzą , cierpliwością i podejściem do czlowieka.
Bardzo długie kolejka do okienka ponad godzinę czekałam bo było otwarte tylko dwa okienka. Ale jak zawsze jest to trafiam na bardzo miłą Panią w ZUS-ie.
W budynku znajdziemy: wydział obsługi klienta, wydział orzecznictwa lekarskiego i prewencji, komórki obsługujące konta płatników składek oraz ubezpieczonych, a także kierownictwo oddziału. Ponadto siedziba jest przyjazna osobom niepełnosprawnym, została wyposażona w windy i pozbawiona barier architektonicznych. Sala obsługi klientów znajduje się na parterze, na wprost wejścia do budynku. Wewnątrz budynku nie ma barier budowlanych. Drzwi do sali są otwarte podczas godzin wyznaczonych na obsługę. Toaleta przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchu znajduje się po lewej stronie od wejścia do budynku, w pobliżu sali obsługi klientów.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych został utworzony w 1934 roku po kilkuletnim procesie reformowania systemu ubezpieczeń społecznych. ZUS powstał na mocy ustawy z dnia 28 marca 1933 r. o ubezpieczeniu społecznem (Dz.U. z 1933 r. nr 51, poz. 396) i rozporządzenia prezydenta RP z dnia 24 października 1934 roku o zmianie ustawy o ubezpieczeniu społecznym (Dz.U. z 1934 r. nr 95, poz. 855). Rozporządzenie to doprowadziło do połączenia 5 instytucji (Izby Ubezpieczeń Społecznych, Zakładu Ubezpieczenia na Wypadek Choroby, Zakładu Ubezpieczenia od Wypadków, Zakładu Ubezpieczeń Pracowników Umysłowych, Zakładu Ubezpieczenia Emerytalnego Robotników) w jeden podmiot, nazwany Zakładem Ubezpieczeń Społecznych