Zdrowie i uroda Biała Podlaska

Znaleźliśmy 4 oferty

Staż z urzędu pracy Technik masażysta

Opis zadań:wykonywanie zabiegów masażu w zależności od wskazań lekarskich i potrzeb pacjentów, pomoc w dobieraniu wyrobów medycznych dostosowanych do danej osoby, pomoc w prowadzeniu dokumentacji medycznej(godziny pracy 8-16) Wymagania:Wymagania koni

2024-10-04 18:41:27
1994 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Stylistka paznokci

Zakres obowiązków:stylizacja paznokci, przedłużanie, pedicure(godz. pracy 8-16 ) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodoweInne wymagania: wymagany rok doświadczenia zawodowego, ukończone kursy stylizacji pazn

2024-09-18 18:41:27
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Jak malowane marlena szymorek-sidoruk
18 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Kosmetolog

Zakres obowiązków:diagnostyka skóry, dobranie odpowiedniego rodzaju zabiegu kosmetycznego, zastosowanie kosmetyku zgodnie z rozpoznaniem, wykonywanie zabiegu z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej z uwzględnieniem przeciwsk

2024-08-19 18:41:38
Luks - dom wykończenia wasylis jan sereti
Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

OPIEKUNKA NAD SENIORAMI W NIEMCZECH

Jeśli jesteś osobą cierpliwą, ciepłą i troskliwą, znasz język niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami chorymi, to świetnie trafiłeś! Umożliwimy Ci wyjazd do Niemiec w charakterze opiekuna osoby starszej. Dlaczego My??? • Gwarantujemy lega

2024-06-10 13:56:48
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Opiekunka Seniora 24
lento.pl