Prawo i administracja państwowa Chojnice

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:telefoniczne poszukiwanie klientów dla rozwoju firmy Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodoweInne wymagania: BRAK (51.2024.MK) Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLNRodzaj umowy:Umowa o pra

2024-09-12 18:41:46
od 2150 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sds labor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
19 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Podobne oferty pracy

Inspektor / Inspektorka ds. BHP

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju..

2024-09-30 08:33:59
Leroy Merlin Polska SP. z o. o
Wczoraj z erecruiter.pl

Starszy inspektor weterynaryjny

Warunki pracyStanowisko pracy zlokalizowane jest na 1 piętrze- brak podjazdów dostosawanych dla osób niepełnosprawnych, brak dostosowanych sanitariatów dla osób niepełnosprawnych, winda dostosawana jest do osób niepełnosprawnych ruchowo. Praca przy k

2024-09-13 08:23:10
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Chojnicach
18 dni temu z praca.pl

Inspektor weterynaryjny

Warunki pracy Stanowisko pracy zlokoalizowane jest na trzecim piętrze- podjazdy dostosowane są dla osób niepełnosprawnych, winda dostosowana jest do osób niepełnosprawnych ruchowi, brak sanitariatów dla osób niepełnosprawnych. Praca przy komputerze p

2024-09-13 08:22:24

Pracownik biurowy-praca w dziale sprzedaży

Zakres obowiązków:-obsługa klientów zewnętrznych;- generowanie dokumentów wysyłkowych i magazynowych;- wystawianie faktur;- przyjmowanie dostaw;- kontrola stanów magazynowych;- składanie zamówień. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie

2024-09-09 18:41:19
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Asmet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Ględowo +12km
22 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Windykator Terenowy / Windykatorka Terenowa

Windykator Terenowy / Windykatorka TerenowaTwój zakres obowiązków Prowadzenie negocjacji bezpośrednich i telefonicznych; Bieżące raportowanie obsługiwanych spraw poprzez aplikację mobilną; Analiza sytuacji finansowej Klienta i przedstawianie propozyc

2024-07-24 11:00:32
Kredyt Inkaso S.A
Tuchola +22km
gowork.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zawsze interesowało cię prawo, odnajdujesz się w gąszczu przepisów, interpretacja rozporządzeń to łatwizna? Swój zawód musisz wiązać z szeroko pojętą dziedziną prawa, a skoro tutaj trafiłeś do znaczy, że szukasz pracy w tej lukratywnej dziedzinie gospodarki. Z nami bez większego problemu znajdziesz zatrudnienie w Chojnicach w takich zawodach jak referent, rzeczoznawca komunikacyjny, asystent radcy prawnego, agent celny, inspektor ds. kadr i płac, specjalista ds. windykacji, pracownik biurowy w kancelarii komorniczej czy kancelarii notarialnej. W dziale „prawo i administracja państwowa” Chojnice znajdziesz również bez problemowo oferty pracy zamieszczane przez jednostki państwowe z całego kraju. Znajdź interesujące cię ogłoszenie, zapoznaj się z jego wymaganiami i skontaktuj się ze swoim przyszłym pracodawcą.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy w Chojnicach