Praca Tokarz Wielka Brytania

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator CNC / Tokarz CNC / Programista CNC -...

Agencja Brasco oszukuje dla swoich klientów w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:Operator CNC / Tokarz CNC / Programista CNC Obowiązki:obsługa i ustawianie tokarek CNC Mazak z oprogramowaniem Mazatrol;produkcja części dla przemysłu lotniczego

2024-09-19 21:25:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
2 dni temu z infopraca.pl

Operator CNC / Tokarz CNC / Programista CNC (Mazatrol)

Opis stanowiska:obsługa i ustawianie i programowanie tokarek CNC ze sterownikami Mazatrol;produkcja części dla przemysłu oil &gas, lotniczego oraz samochodowego;Wymagania:bardzo dobra znajomość programowania tokarek CNC ze sterownikami Mazatrol;bardz

2024-08-28 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Durham
24 dni temu z jobs.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wielka Brytania