Praca w restauracji w Ustce

Znaleźliśmy 3 oferty

Kelner/kelnerka

Zakres obowiązków:Zgodnie ze stanowiskiem;Praca na czas określony: od 3 miesięcy do 10 latGodzina zakończenia pracy: 22:00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweJęzyki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w

2024-10-02 18:41:39
od 5570 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ROYAL-BALTIC M.W. BURZYŃSCY SP. J
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Zakład Gastronomiczny zaprasza do pracy nad morzem...

Zakład Gastronomiczny zaprasza do pracy nad morzem - kucharza - pomóc kuchenną Praca sezonowa od zaraz do końca śierpnia albo na stelę Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie oraz posiłek. Wiek do 55 lat Doświadczenie na stanowisku kucharza Polski język

2024-07-24 09:40:12
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
Profil Jobs
lento.pl

Kucharz / Kucharka

Zatrudnię kucharza lub kucharkę do stołówki w Rowach, praca 8 godzin dziennie, codziennie gotujemy 1 zupę i 1 danie drugie oraz 2 surówki, śniadanie i kolację wydajemy w formie bufetu szwedzkiego. Zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Wynagrodzenie

2024-07-21 21:19:51
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Sezonowa
Neptun
lento.pl