Praca w restauracji w Lidzbark

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kucharz Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i standardami restauracji - Dbałość o estetykę serwowanych dań - Utrzymywanie porządku i higieny w kuchni zgodnie z obowiązującymi normami - Kontrola stanów magazynowych i zamawianie n

2024-09-17 07:30:12
SALESHR
4,1
Dzisiaj z aplikuj.pl
Podobne oferty pracy

Pracownik restauracji - Kasjer– praca w weekendy...

Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald 's ul. Chłopska 18. Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie! Контак для иностранцев / Information for foreigners: Если Вы не гово

2024-08-23 05:15:18
McDonald's Polska
Gdańsk +145km
25 dni temu z goldenline.pl

Praca na kuchni w restauracji w Płocku

Restauracja Figaro poszukuje pracownika na stanowisko szef kuchni / kucharz/ kucharz / Pomoc kuchenna również bez doświadczenia. Jeśli chcesz dołączyć do naszego wspaniałego zespołu. Jeśli kochasz gotować lub chcesz się uczyć i rozwijać swoje umiejęt

2024-07-21 13:15:02
Płock +80km
plock.pl

Praca dla kelnerki/kelnera w Krynicy Morskiej

Restauracja Nadmorska w Krynicy Morskiej poszukuje do pracy kelnera z doświadczeniem Praca od zaraz Możliwość pracy całorocznej. Nasze wymagania: * chęć do pracy * zaangażowanie * doświadczenie Oferujemy: * możliwość zakwaterowania w komfortowych war

2024-05-30 20:14:29
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Restauracja NADMORSKA
lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w restauracji Lidzbark