Praca w restauracji w Czarnej Białostockiej

Znaleźliśmy 2 oferty

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:obieranie warzyw, gotowanie zup i jedzenia domowego Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy w kuchniWymagany

2024-09-02 18:41:36
do 4300 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Zajazd leśny andżelika łopacińska
Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Kelner

Zakres obowiązków:obsługa baru, wydawanie posiłków, obsługa imprez okolicznościowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługSposób apl