Praca Ukończone studia w Kętrzynie

Znaleźliśmy 4 oferty

Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Zakres obowiązków:nadzór i koordynacja prac nad odcinkami robót, weryfikacja i znajomośc dokumentacji techniczno kosztorysowej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo, specjalizacja: in

2024-10-11 18:41:34
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Inżynier budowy - branża budowlana

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo..

2024-10-04 10:26:47
Polimex-Mostostal S.A
14 dni temu z erecruiter.pl

Inżynier budowy

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego.Twój zakres obowiązkówścisła współpraca..

2024-09-20 10:41:27
28 dni temu z erecruiter.pl

Oferta pracy - INŻYNIER BUDOWY

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY Twój zakres obowiązków

2024-08-13 10:43:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Polimex Budownictwo
lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Kętrzyn