Praca Serwowanie dań w Koziegłowy

Znaleźliśmy 4 oferty

KELNER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - Prz

2024-08-22 07:31:05
S.c zajazd margos j.daniel, w.daniel
26 dni temu z aplikuj.pl

Kelner

Zakres obowiązków:Obsługa klienta restauracji, przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłków dla klientów, podawanie napoi ciepłych i zimnych, dbanie o czystość w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak

2024-08-21 18:42:00
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
27 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Kelnerka

Poszukujemy osoby na stanowisko kelnerka, praca dorywcza w weekendy sobota i niedziela w godzinach od 10 - 18. Obsługa klienta restauracji, przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłku. Miła aparycja i chęć do pracy

2024-08-01 14:26:00
Zajazd

Kelnerka

Poszukujemy osoby na stanowisko kelnerka do Zajazdu, praca na stałe. Przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, współpraca z kuchnią. Umiejetność pracy w zespole, wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do klienta, miła aparycja

2024-08-01 14:21:40
od 4300 zł
Zajazd

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Serwowanie dań Koziegłowy