Praca Prowadzenie księgowości w Świecach

Znaleźliśmy 2 oferty

Księgowy(a)

Zakres obowiązków:wystawianie faktur, pilnowanie terminów spłaty, wykonywanie przelewów, wykonywanie przeleów dla pracowników, wprowadzanie faktur do programu komputerowago Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

2024-08-30 18:41:44
od 2500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ok personal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
18 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Księgowy(a)

Zakres obowiązków:księgowanie dokumentów, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, ustalanie wyniku podatkowego, kontakt z klientami Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkow

2024-07-12 18:41:32
do 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Kancelaria abaks spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Świecie