Praca Projektowanie wnętrz w Świdniku

Znaleźliśmy 2 oferty

PROJEKTANT SZAF AUTOMATYKI

Zakres obowiązków: • projektowanie szaf automatyki • nadzór i wsparcie dla działu produkcji • dobór i kontrola zamówień działu podzespołów Nasze wymagania: • znajomość środowiska ACAD, PC Schematic, Word, Excel • uprawnienia SEP E • prawo jazdy..

2024-09-16 09:06:39
Level Work
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Projektant Szaf Automatyki

Opis stanowiska: Projektowanie szaf automatyki zgodnie z wytycznymi i standardami Nadzór oraz wsparcie techniczne dla działu produkcji Dobór odpowiednich podzespołów oraz kontrola zamówień w dziale zaopatrzenia Możliwe wyjazdy na budowy w celu przepr

2024-09-09 13:16:38
8000 - 10000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Level Work
9 dni temu z praca.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Projektowanie wnętrz Świdnik