Praca Pomocnik Montera Izolacji

Miejsce pracy: Maasvlakte Rotterdam
Kraj: Holandia
Hany Service Poland poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnik Montera Izolacji w lokalizacji Maasvlakte Rotterdam .

Opis stanowiska:

- Asystowanie monterom izolacji w wykonywaniu instalacji izolacyjnych
- Pomoc w przygotowaniu materiałów i narzędzi
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
- Wykonywanie drobnych napraw sprzętu i narzędzi
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

- Brak wymaganego doświadczenia
- Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
- VCA,BSN
- Umiejętność pracy w zespole
- Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
- Własne narzędzia (nóż do izolacji, metrówka) oraz ubrania robocze
- Mile widziane własne zakwaterowanie oraz samochód

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich (ZZP,A1, KONTRAKT)
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
- Możliwość rozwoju zawodowego

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

O firmie Hany Service Poland

  • Hany Service Poland Spóła Z.O.O
  • www: https://hany-service.nl/

Oferty pracy Hany Service Poland

Amsterdam
3 tygodnie temu z Nuzle
Rotterdam
miesiąc temu z Nuzle