Praca Orange w Augustowie

Znaleźliśmy 3 oferty

Kierownik salonu sprzedaży Orange - Augustów

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę ! Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako: Kierownik salonu sprzedaży Orange Miejsce..

2024-06-21 10:26:40
Tell
9 dni temu - aplikuj przez Nuzle  

Subagent - poprowadź własny salon Orange - Augustów

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Należymy do Grupy OEX, działającej w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Aplikuj na stanowisko: Subagent/ Partner Biznesowy Miejsce pracy: Augustów Masz..

2024-06-21 09:39:28
Tell
9 dni temu - aplikuj przez Nuzle  

Kierownik salonu sprzedaży orange

Zakres obowiązków:Realizacja planów sprzedażowych, aktywna sprzedaż i promowanie produktów Orange Wymagania:Wymagania konieczne: Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceIn

2024-06-25 18:41:39
od 7600 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TELL S.A
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie 
Podobne oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie...

Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Programy rozwojowe. Rekrutacje wewnętrzne

2024-06-27 13:26:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Orange Polska S.A 
4,4 
3 dni temu z praca.pl 

INFOLINIA Sprzedażowa ORANGE BIAŁYSTOK

W związku z dynamicznym rozwojem sieci światłowodowej ORANGE potrzebujemy dodatkowych Osób do pracy. Zakres pracy obejmuje: -praca w terenie oraz w biurze, -obsługa Klientów Orange w zakresie informacji nt.sieci światłowodowej; -sprzedaż usług Orange

2024-05-03 11:25:23
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Emero autoryzowany Partner Orange
Białystok +79km
58 dni temu z lento.pl 

Ekspert ds. sprzedaży dla Orange Energia

Ekspert ds. sprzedaży dla Orange EnergiaTwój zakres obowiązków Sprzedaż produktów oferowanych przez Orange Energia dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii oraz systemy ładowania samochód elektrycznych i i

2024-05-01 11:00:16
MRS TELECOM sp. z o.o
Białystok +79km
60 dni temu z gowork.pl 

Przedstawiciel Handlowy Orange

W związku z dynamicznym rozwojem sieci światłowodowej ORANGE na terenie Białegostoku, Suwałk i Warszawy - oferujemy pracę dla Przedstawicieli Handlowych. Zakres pracy obejmuje: -praca w terenie oraz w biurze, -obsługa Klientów Orange w zakresie infor

2024-04-19 20:06:38
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Emero autoryzowany Partner Orange
Białystok +79km
72 dni temu z lento.pl 
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Orange Augustów

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 74 065 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy