PRACA, Opieka, Niemcy, bez języka lub od zaraz

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
Interesuje Cię dobrze płatna praca? Zgłoś się, jeśli:
• posiadasz empatię, umiesz zaopiekować się dziadkami/rodzicami lub dogadujesz się ze osobami starszymi,
• jesteś osobą cierpliwą i kreatywną – masz pomysł jak spędzić z osobą starszą wspólny czas

KURS NIEMIECKIEGO – ON-LINE (Messenger, WhatsApp, telefonicznie) BĄDŹ STACJONARNIE W BIURZE

lle możesz zarobić? Nawet do 11 tysięcy za kontrakt – wszystko zależne jest od tego czy masz doświadczenie, kontrakt na minimum 6 tygodni, ale możesz zostać dłużej.
Dwie możliwości współpracy:
Wariant nr 1: znasz język – planujemy wyjazd
Wariant nr 2: nie znasz języka – przejdziesz kurs, po którym masz zapewnione oferty pracy

JEŚLI MASZ MAŁE DOŚWIADCZENIE, ALE CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ – koniecznie przeczytaj: przed wyjazdem przejdziesz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, higieny pacjenta, chorób otępiennych.

Co gwarantujemy?
• dojazd z domu pod dom
• wyżywienie
• zakwaterowanie
• legalną pracę
• kontakt z nami 24h

ZADZWOŃ! Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 514 - pokaż numer telefonu - 514 781 802 - Martyna
lub NAPISZ SMS „WYJAZD” 514 - pokaż numer telefonu - 514 781 802
DAJ SOBIE SZANSĘ NA DOBRZE PŁATNĄ I SATYSFAKCJONUJĄCĄ PRACĘ!

** Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.

Oferty pracy Promedica24

Zawiercie- PRACA, Opieka, Niemcy, bez języka...
11 godzin temu z lento.pl
PRACA, Opieka, Niemcy, bez języka lub od zaraz
11 godzin temu z lento.pl
Potrzebna opiekunka do małżeństwa do Wałbrzycha...
5 dni temu z lento.pl
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Personelu...
tydzień temu z infopraca.pl

Podobne oferty pracy

Gosposia - Koziegłowy - Koziegłowy - Dorywczo

Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-09-21, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 35 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024-10-20

2024-09-22 06:50:01
do 35 zł
2 dni temu z pomocdomowa.pl 

Psycholog

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny Dom Życia poszukuje osoby do pracy na stanowisku psycholog. Pracownik będzie odpowiedzialny za wspomaganie rozwoju i sporządzanie opinii dzieci do 12 miesiąca życia. Wymagania: - dyspozycyjność - wykształcenie..

2024-09-20 11:19:42
Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Częstochowie
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle  

Opiekun osób starszych

Zakres obowiązków:- podstawowe czynności opiekuńcze ( ubieranie, higiena, pomoc pacjentowi ) - czynności domowe (zakupy, przygotowywanie posiłków sobie i pacjentowi, sprzątanie u siebie i u pacjenta) Wymagania:Inne wymagania: doświadczenie zawodowe l

2024-09-17 18:41:42
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z MCK Lubliniec 

Opiekunka dziecięca

Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny Dom Życia poszukuje chętnych do pracy na stanowisku opiekunki dziecięcej. Pracownik będzie odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi do 12 miesiąca życia. Wymagania: - dyspozycyjność - ukończony kurs opiekuna..

2024-07-29 11:56:14
Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Częstochowie
Aplikuj przez Nuzle  

Zobacz podobne wyszukiwania

Aplikuj na stanowisko:
PRACA, Opieka, Niemcy, bez języka lub od zaraz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości