Praca Operowanie wózkiem widłowym w Lubawie

Znaleźliśmy 3 oferty

operator wózka widłowego

W pracy cenisz sobie dobrą atmosferę? Nie boisz się nowych wyzwań i szukasz pracy, która dostarczy Ci satysfakcji? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Praca w dużej, międzynarodowej firmie w Lubawie OD ZARAZ!Rozpocznij pracę z nami na stanowisku operator

2024-06-14 11:54:11
16 dni temu z jobs.pl

Operator wózków widłowych - udt

Zakres obowiązków:Dostarczanie i obsługa wyrobów zgodnie z harmonogramem produkcji, obsługa wózka widłowego. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: kierowca wózków widłowychWymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze

2024-06-04 18:41:57
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Randstad polska sp. z o.o. numer ewidencji...
26 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:Obsługa wózka widłowego, rozładunek, załadunek towaru. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe - koniecznie. Doświadczenie jako operator wózka widłowego - mile wi

2024-05-22 18:41:36
Szkłomal sp. z o.o
39 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Lubawa