Praca Operowanie wózkiem widłowym w Banino

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:- kompletowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki;- kontrolowanie stanów magazynowych;- przyjmowanie i wydawanie dostaw. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Uprawnienie UDT IIWJOWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie

2024-08-28 18:41:56
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SGP APT Sp. z o.o
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Magazynier - operator wózka widłowego

Do Twoich obowiązków będzie należało:przygotowywanie wysyłek wyrobów do klientaprzyjęcia towarów/wyrobów produkcyjnych na magazynprzygotowywanie dokumentów magazynowych w SAPwydawanie i dostarczanie surowców i opakowań na produkcjęodbiór pustych poje

2024-07-24 21:25:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
InterKadra Sp. z o. o
infopraca.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Banino