Praca Szwaczka Niemcy

Znaleźliśmy 9 ofert
Oferta sponsorowana

Mechanik samochodowy - pomocnika mechanika Niemcy...

Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego prawo jazdy kat. B własny samochód Oferujemy: umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach długoterminową współpracę zakwaterowanie stawkę godzinową od 13,80 - 15 € dietę g

2024-06-11 11:30:36
GM Agencja Pracy
Germany
nofluffjobs.com
Pozostałe ogłoszenia

Szwaczka

Szwaczka Niemcy, Wiesbaden Oferujemy • stawkę dzienną 13,50 EUR brutto/h, • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę, • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia, • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec po..

2024-06-18 14:16:33
HR NOW
4,0
Wiesbaden
13 dni temu - aplikuj przez Nuzle

SZWACZKA NIEMCY

HR Navigator to firma pośrednicząca między pracownikiem a pracodawcą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych rekrutacji, wspó..

2024-06-19 13:35:00
12 dni temu z tarnobrzeg.info

Szwaczka - mieszkanie gratis

Opis stanowiska:Praca odbywa się na pralni przemysłowej, przy drobnych pracach naprawczych (np. zszycia popuszczonych szw ów, zszywanie odprutych mankiet ów, przyszywanie guzik ów itp.). Asortyment na pralni: gastronomiczne i hotelowe tekstylia (brak

2024-06-29 11:54:05
Rodzaj pracy: Stała
Frankfurt nad Menem
2 dni temu z jobs.pl

2024-06-12 15:10:01
19 dni temu z egarwolin.pl

Szwaczka za granicą

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się ni

2024-06-29 11:00:46
HR NOW Sp. z o.o
3,9
2 dni temu z gowork.pl

Pracownik szwalni

3,9

szwaczka w pralni przemysłowej

2024-06-08 11:00:27
3,9
23 dni temu z gowork.pl

Szwaczka

2024-06-05 11:01:03
3,9
26 dni temu z gowork.pl

Szwaczka

SzwaczkaTwój zakres obowiązków praca odbywa się na pralni przemysłowej przy drobnych pracach naprawczych (np. zszycia popuszczonych szwów, zszywanie odprutych mankietów, przyszywanie guzików itp.), asortyment na pralni: gastronomiczne i hotelowe teks

2024-04-29 18:00:13
HR Navigator
Niemcy
63 dni temu z gowork.pl

Opieka nad seniorami w Niemczech, niemiecka Umowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Opieka nad podopiecznymi mieszkancami domu starcow - Pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach: utrzymanie higieny, jeżeli to wymaga - pomoc w poruszaniu się, podawanie posiłków WYMAGANIA: - Znajomość j. niemieckiego pozwala

2024-06-04 18:30:15
IMS GMBH
aplikuj.pl

Mechanik samochodowy (Niemcy) 3000 - 3100 € @...

Podstawowa znajomość języka niemieckiego odpowiednie kwalifikacje zawodowe doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego prawo jazdy kat. B własny samochód Oferujemy: umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach długot

2024-06-11 11:31:23
Germany

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy