Praca Operator Suwnicy Niemcy

Znaleźliśmy 4 oferty

OPERATOR SUWNICY (okolice Frankfurt am Main)

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od..

2024-09-05 14:59:13
12000 - 13000 zł
Lupa-Personal
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Operator suwnicy z uprawnieniami na wózki widłowe

Opis stanowiska:Obsługa suwnicy sterowanej z kabiny lub z poziomu zeroObsługa w ózka widłowegoPraca w fabryce element ów betonowychWymagania:Doświadczenia na podobnym stanowiskuUprawnienia na suwnice i w ózki widłowe - Kranschein lub uprawnienia IS,

2024-08-31 11:53:49
Rodzaj pracy: Stała
85092 Kösching ( Ingolstadt)
8 dni temu z jobs.pl

Operator suwnicy / Suwnicowy - praca w Niemczech...

Wymagania: aktualne uprawnienia do obsługi suwnic (UDT) doświadczenie w pracy na w/w stanowisku podstawowa znajomość j...

2024-08-27 08:36:01
12 dni temu z projektpraca.eu

Operatora suwnicy z poziomu 0 - Praca blisko...

Synergie Personal Solutions GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Europie. Dla naszego Klienta z Drezna poszukujemy Operatora suwnicy z poziomu "0". Operatora suwnicy z poziomu 0 - Praca blisko PolskiObowiązki Obsług

2024-08-09 11:00:33
Synergie Personal Solutions Gmbh
Drezno
30 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy