Praca Naprawa samochodów w Piekoszowie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Mechanik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:Naprawa oraz dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń, współpraca z operatorami maszyn. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: znajomość specyfiki maszyn i ich konserwacji, umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi ręczn

2024-06-26 18:41:58
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo...
4 dni temu z Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Podobne oferty pracy

Naprawa części i samochodów zabytkowych - Mechanik...

Firma zajmuje się regeneracją części do samochodów ciężarowych i zabytkowych. Szukamy osoby która ma umiejętności naprawiania części lub chce się tego nauczyć. Do dyspozycji jest dział maszyn tokarsko-frezerski, spawalnia i inne działy, osoby z który

2024-05-07 00:02:30
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TENDER
54 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Piekoszów