Praca Naprawa samochodów w Grudziądzu

Znaleźliśmy 7 ofert

praca MECHANIK Niemcy i Holandia

Praca dla mechaników na terenie Niemiec i Holandii - różne lokalizacje, atrakcyjne zarobki! poszukujemy do pracy w Niemczech i Holandii pracowników na stanowisko mechanika: - mechanik samochodów osobowych - mechanik/monter naczep - mechanik maszyn ro

2024-04-29 09:31:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Foreign Personnel Service..
62 dni temu z lento.pl

Mechanik

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko technika serwisu. Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz napraw urządzeń Wymiana baterii trakcyjnych w wózkach magazynowych Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz

2024-06-13 12:21:30
Emtor Sp. z o. o
17 dni temu z praca.pl

MECHANIK SAMOCHODOWY, umowa na czas określony...

MECHANIK SAMOCHODOWY, umowa na czas określony, doświadczenie, dyspozycyjność, prawo jazdy ka B, Chcesz pracować w Niemczech blisko granicy..

2024-05-15 09:45:00
46 dni temu z anonse.com

MECHANIK SAMOCHODOWY, umowa na czas określony, doświadczenie, dyspozycyjność, prawo jazdy ka B, Szukasz pracy jako monter karoserii? Mamy..

2024-04-04 09:45:04
87 dni temu z anonse.com

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:naprawa samochodów osobowych Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneInne wymagania: Mile widziane wykształcenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat.B, doświadczenie w zawodzie. Umowa o pracę

2024-06-24 18:41:34
4381 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Komenda Miejska Policji w Grudziądzu
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Mechanik maszyn produkcyjnych

Zakres obowiązków:- DBANIE O CIĄGŁOŚĆ PRODUKCJI- DBANIE O POPRAWNE DZIAŁANIE MASZYN NA LINII PRODUKCYJNEJ Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: aktualna książeczka sanepidowskaInne wymagania: Chęci do pracy, aktualna ks

2024-06-26 18:41:43
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Usługi sal ludmiła skorupa
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchu

Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchuTwój zakres obowiązków Główne zadania przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych, bieżące naprawy i konserwacje maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, diagnozowanie i usuwanie awari

2024-06-06 11:00:33
NITEX W.MUCHA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
4,8
24 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Grudziądz