Praca Naprawa samochodów w Chwaszczyno

Znaleźliśmy 2 oferty

Konstruktor mechanik

Zakres obowiązków:-projektowanie maszyn i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących urządzeniach,-tworzenie modeli 3D mechanizmów i konstrukcji stalowych,-sporządzanie dokumentacji rysunkowej, Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Inżynier me

2024-08-27 18:41:51
do 10000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MPL TECHMA Sp. z o.o
3,7
22 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Monter mechaniki

Zakres obowiązków:- Montaż maszyn i urządzeń według specyfikacji projektu machanicznego-Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich związanych z instalacją i konserwacją maszyn Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia:

do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,7

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Chwaszczyno