Praca na stacji paliw w Trzebownisku

Znaleźliśmy 2 oferty

Praca kasjer-sprzedawca na stacji paliw

Opis oferty pracy Miejsce pracy – Jasionka 908D 36-002 Jasionka Do głównych zadań będzie należało: • Obsługa klientów • Dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy • Dbanie o wizerunek stacji • Obsługa kasy fiskalnej, Od kandydatów oczekujemy

2024-05-27 13:38:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
P.W. GAMS
37 dni temu z lento.pl

Pracownik stacji paliw - sprzedawca - kasjer

Zakres obowiązków:• wykonywanie ilościowej i jakościowej kontroli towarówprzeznaczonych do sprzedaży w stacji paliw;• wykonywanie prac związanych z obsługą klientów stacji paliw;• inkasowanie należności transakcji finansowych, zabezpieczenie utargu;•

2024-06-12 18:41:25
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Stanisław gancarz przedsiębiorstwo wielobranżowe...
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na stacji paliw Trzebownisko