Praca Mycie okien w Trzebownisku

Znaleźliśmy 2 oferty

Osoba sprzątająca

Zakres obowiązków:miejsce pracy MOP Bratkowice i Dąbry Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: umiejętność sprzątania Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie

2024-09-13 18:41:46
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
SKAREM SP. Z O. O
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Panie do sprzątania na Jasionkę

Poszukujemy do sprzątania na terenie Jasionki. Praca zmianowa. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Zapraszamy studentów !

2024-07-17 13:50:14
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Atut Sp. Z o. o
lento.pl