Praca Mycie okien w Dopiewie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pracownik serwisu sprzątającego

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpi

2024-08-29 12:36:15
Hunters24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...
hrlink.pl
Podobne oferty pracy

Osoby do mycia okien - Toruń - Dorywczo

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: 1-2 lata Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Dorywczo Wymiar czasowy: Początek: 2024-09-28, na czas nieokreślony Wynagrodzen

2024-09-14 06:50:01
do 30 zł
Toruń +148km
16 dni temu z pomocdomowa.pl

Szukam Pani do mycia okien - Toruń - Dorywczo

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: 1-2 lata Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Dorywczo Wymiar czasowy: Początek: 2024-09-13, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 35 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do:

do 35 zł

Pracownik do mycia okien

Firma z Kalisza zatrudni na umowę o pracę Pana jako pracownika do mycia okien na umowę o pracę. Mile widziane prawo jazdy kat.B,, oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,. Więcej informacji pod numerem telefonu 604 535 305 lub 605 610 910

2024-07-16 15:33:52
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Kalisz
Kalisz +116km
lento.pl

mycie okien

2024-07-16 15:00:01
Słubice +145km
slubice24.pl

mycie okien

2024-06-25 15:00:02
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Dopiewo