Praca Montaż szalunków w Bielsko Białej

Znaleźliśmy 7 ofert
Oferta sponsorowana

Pracownik budowlany, cieśla szalunkowy, zbrojarz...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Lokalna ogólnobudowlana firma (siedziba w miejscowości Kozy),w celu wsparcia zespołu, poszukuje osób na stanowisko:Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Murarz.Praca od zaraz. Bez zakwaterowania.Miejsce pracy: Kozy, Bie

2024-09-08 07:30:02
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz – Niemcy

Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej pracy? Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz do nas!! Skontaktuj się z nami, znajdziesz nas także na WhatsApp. Cieśla szalunkowy/Zbrojarz – praca Niemcy. Polska umowa, podpiszemy ją zdalnie. Polska fi

2024-09-11 07:32:26
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z lento.pl

Bielsko-Biała,tygodniówki,ciesla,zbrojarz,murarz

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp tel. 502 267 530 SMS o treści „budowlaniec Bielsko-Biała ” oddzwonię. Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej pracy? Nie masz sił pracować w delegacji? Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz..

2024-09-10 07:49:25
BERKER DOMINIS
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

4 dni temu z aplikuj.pl

stolarz - cieśla szalunkowy

Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie z branży budowlanej?Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?Świetnie się składa!Obecnie dla naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy osób na stanowisko:stolarz – cieśla szalunkowyZapoznaj się z naszą

2024-09-03 11:54:07
9 dni temu z jobs.pl

Stolarz - cieśla szalunkowy

Oczekujemywykształcenia minimum zawodowegodoświadczenia w pracy na tożsamym stanowiskuznajomości obsługi narzędzi stolarskich (piła tarczowa, piła formatowa, frezarka)umiejętności czytania rysunku technicznego

2024-09-03 09:12:06
Rodzaj pracy: Stała
Randstad
9 dni temu z randstad.pl

Zatrudniamy! Cieśla Szalunkowy

Zatrudniamy ! Stanowisko : cieśla szalunkowy Umowa Zlecenie 32 zł /h netto Godziny Pracy 7:00-17:00 od poniedziałku do soboty Zakres Obowiązków > montowanie i demontowanie szalunków systemowych, > montowanie i rozbieranie deskowań indywidualnych, > o

2024-08-27 14:54:43
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Rekruter
16 dni temu z lento.pl

Pracownik ogólnobudowlany: Cieśla/Zbrojarz/Murarz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wył

2024-08-20 15:36:30
Berker Dominis Sp. z o.o
4,8
23 dni temu z hrlink.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Bielsko Biała