Praca Montaż rusztowań w Sosnowcu

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik Budowlany (posadzkarz) Nowe

Poszukujemy Pracownika Budowlanego (Posadzkarza) Lokalizacja: okolice Sosnowca ( Katowice) Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane przy wykonywaniu posadzki metakrylowej Odkuwanie, wylewanie betonu, przygotowywanie materiału Wymagania:..

2024-09-30 09:27:56
25 - 28 zł
NL Work Service 
3,7 
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle  

Monter wentylacji/klimatyzacji - przyuczenie...

Firma budowlana działająca w branży wentylacji i klimatyzacji zatrudni pracowników na stanowisko: Monter wentylacji/Klimatyzacji – Elektryk PRZYUCZENIE DO ZAWODU – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Miejsce pracy: woj. śląskie – Sosnowiec (codziennie jesteś

2024-09-04 09:22:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Pracownicy budowlani
26 dni temu z lento.pl 
Podobne oferty pracy

Pomocnik montera rusztowań

Zakres obowiązków:Pomoc w procesie montażu i demontażu rusztowań. Praca na wysokości powyżej 3 metrów. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: precyzja, praca w zespole, sprawność fizycznaInne wymagania: [Umiejęt

2024-06-14 18:41:52
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
T.I.G. MONTAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Raszowa +126km
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich 
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Sosnowiec

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 75 114 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy