Praca Mertingen

Znaleźliśmy 3 oferty

Koordynator z językiem niemieckim → praca na...

Opis stanowiska - Komisjonowanie nabiału (sery, jogurty) - Jazda wózkiem widłowym/paletowym - Kontakt z klientem - Koordynowanie prac na magazynie - Planowanie zmian i opieka nad pracownikami - Praca w miejscowości Mertingen (86690) Wymagania..

2024-06-20 23:18:13
70 - 80 zł
Sedulus Sp. z o. o
Mertingen
13 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska Komisjonowanie nabiału (sery, jogurty) Jazda wózkiem widłowym/paletowym Kontakt z klientem Koordynowanie prac na magazynie Planowanie zmian i opieka nad pracownikami Praca w miejscowości Mertingen (86690) Wymagania stanowiska..

2024-06-23 14:46:57
Mertingen
10 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska: - Komisjonowanie nabiału (sery, jogurty) - Jazda wózkiem widłowym/paletowym - Kontakt z klientem - Koordynowanie prac na magazynie - Planowanie zmian i opieka nad pracownikami - Pr

2024-06-20 16:37:01
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Mertingen, Niemcy
13 dni temu z app.hrappka.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mertingen