Praca Medicover w Hajnówce

Znaleźliśmy 1 ofertę

OPERATOR/-KA MASZYN - FABRYKI MEBLI FORTE S.A...

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko OPERATORA/-KI MASZYN TWOJE ZADANIA • Realizacja planu produkcyjnego • Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami • Udział w..

2024-09-26 14:33:19
Fabryki Mebli FORTE
3,1
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Podobne oferty pracy

Trener Biznesu - MindHealth

Zakres obowiązków:przeprowadzanie szkoleń online i stacjonarnych dla firm z zakresu kompetencji miękkich (tj. radzenie sobie ze stresem, profilaktyka syndromu wypalenia zawodowego, wzmacnianie asertywności..

2024-09-27 11:34:39
Medicover
Białystok +54km
3 dni temu z erecruiter.pl

Lekarz Chirurg Stomatolog - Białystok CS Sienkiewicza

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów:posiadających prawo wykonywania zawodu,swobodnie komunikujących się w języku polskim,z doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii stomatologicznej,pracujących..

2024-09-25 12:26:21
Medicover
5 dni temu z erecruiter.pl

Psycholog - MindHealth

Zakres obowiązków:prowadzenie konsultacji psychologicznych,współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta, psychoterapeuta),prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących..

2024-09-17 12:40:51
Medicover
13 dni temu z erecruiter.pl

Trener Personalny– Well Fitness, Siedlce

Rozpocznij trening swojej kariery i dołącz do #TeamWellFitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków!Lokalizacja: Well Fitness - Siedlce, ul. Starowiejska 21 ​Forma zatrudnienia: umowa zlecenie..

2024-09-12 09:29:12
Medicover
Siedlce +108km
18 dni temu z erecruiter.pl

Lekarz Psychiatra - ul. Kawaleryjska 9, Białystok

W Centrum Medycznym Damiana poszukujemy Lekarzy o różnych specjalizacjach. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zachęcamy do aplikowania. Nie muszą Państwo wysyłać swojego CV.Poszukujemy:..

2023-10-11 13:19:35
Medicover
erecruiter.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Medicover Hajnówka