Praca Koszenie trawy w Gorzycach

Znaleźliśmy 2 oferty

Ogrodnik

Zakres obowiązków:Zagospodarowanie posesji Domu kwiatami, krzewami, drzewami ozdobnymi zgodnie z projektem i estetyką, pielęgnacja roślin. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: Sprawność fizyczna. Wynagrodze

2024-08-08 18:42:28
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Ogrodnik

Zakres obowiązków:Zagospodarowanie posesji Domu kwiatami, krzewami, drzewami ozdobnymi zgodnie z projektem i estetyką, pielęgnacja roślin. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLNRodzaj umow

2024-08-07 18:42:13