Praca Pracownik restauracji Irlandia

Znaleźliśmy 3 oferty

Kucharz w Irlandii

Kucharz w Irlandii Poszukujemy osób do pracy w kuchni w restauracjach, pubach i hotelach w Irlandii między innymi w hrabstwie Mayo, Galway czy Cork. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska takie jak: - Pomoc kuchenna - Commis Chef - Chef..

2024-07-04 11:52:10
8000 - 12000 zł
Talent Odyssey
Cork
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Kucharz w Irlandii Poszukujemy osób do pracy w kuchni w restauracjach, pubach i hotelach w Irlandii między innymi w hrabstwie Mayo, Galway czy Cork. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska takie jak: - Pomoc kuchenna - Commis Chef - Chef de Par

2024-07-04 11:54:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Talent Odyssey LTD
3 dni temu z lento.pl

Kucharz Szef Kuchni Irlandia

Opis stanowiska:przygotowywanie dań - praca w restauracjach i hotelach - r óżne lokalizacje w Irlandiiposzukujemy kandydat ów na takie stanowiska jak:Chef de Partie, Sous Chef i inneWymagania:doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego w st

2024-06-24 11:54:02
Rodzaj pracy: Stała
Irlandia
13 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Irlandia