Praca Inżynier Holandia

Znaleźliśmy 3 oferty

Inżynier techniczny HOLANDIA

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii. Dla jednego z naszych klientów specjalizującego się w maszynach do wie

2024-06-17 21:25:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Work Centre Sp z O.O
Holandia, Emmeloord
12 dni temu z infopraca.pl

Inżynier serwisu

Opis stanowiska:Twoim celem jest usuwanie usterek mechanicznych i elektrycznych na liniach pakujących i produkcyjnych oraz przestrzeganie określonych wytycznych.Wymagania:Dyplom w dziedzinie elektrotechniki. Dobra znajomość języka angielskiego (konie

2024-06-25 11:54:03
Rodzaj pracy: Stała
Holandia
4 dni temu z jobs.pl

Inżynier Mechanik - relokacja @ LimnusWork Sp...

Doświadczenie w inżynierii mechanicznej lub/oraz elektrotechnice Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii mechanicznej, elektrotechniki lub mechatroniki Gotowość do relokacji do Holandii oraz chęć podróżowania po całym świecie Dobra znaj

2024-06-19 08:33:20
LimnusWork Sp. z o.o. sp. k
Amsterdam
10 dni temu z nofluffjobs.com

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia