Praca fizyczna Świnoujście

Znaleźliśmy 104 oferty

Spawacz MAG Vestland

Fosdalen AS jest wyspecjalizowaną agencją pośrednictwa pracy, która wynajmuje wykwalifikowany personel do stoczni i przemysłu produkcyjnego, on/offshore. Aktualnie poszukujemy doświadczonego spawacza MAG do pracy na jednej z norweskich stoczni. Spawa

2024-06-05 11:01:03
Fosdalen AS
24 dni temu z gowork.pl

SPAWACZ MIG/TIG firma produkcyjna

Firma JOBZONE NORGE AS jest w Norwegii liderem w sektorze usług personalnych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwa

2024-06-06 11:00:35
Jobzone Norge AS
23 dni temu z gowork.pl

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:Pomoc na kuchni , zmywak Wymagania: Wynagrodzenie brutto: od 28,1System wynagradzania:Czasowy ze stawką godzinowąRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługLiczba wolnych miejsc pracy:3Sposób aplikowania:kontakt przez OH

2024-06-10 18:41:37
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
19 dni temu z MCK Świnoujście

Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych...

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia tymczasowego. Od 2001 roku oferujemy naszym kandydayom atrakcyjną pracę. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etat wejścia na niemiecki rynek pracy. Opiekun w j. Polskim zatroszczy się o

2024-06-03 11:00:35
Arcon Personalservice GmbH
26 dni temu z gowork.pl