Powiadomienie mailowe

Znaleźliśmy 154 oferty

Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja (Radomsko)

Zadania: Inwentaryzacja produktów w sklepie z artykułami wyposażenia wnętrz i gospodarstwa domowego, artykułami papierniczymi, zabawkami oraz produktami drogeryjnymi i kosmetycznymi Wymagania: Pełnoletność Dyspozycyjność w dniu 27 marca na około 8- 1

2024-03-16 09:40:01
Manpower
Radomsko +22km
104 dni temu z manpower.pl

malarz konstrukcji/operator śrutownicy

Firma Energomontaż Północ-Bełchatów S.A. należąca do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje pracownika na stanowisko malarz konstrukcji/operator śrutownicy Wymagania: • doświadczenie w malowaniu oraz śrutowaniu konstrukcji stalowych, • umiejęt

2024-03-14 11:54:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Energomontaż-północ-bełchatów spółka akcyjna
3,7
Kleszczów +11km
106 dni temu z lento.pl

SPAWACZ - praca w delegacji

Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A. należący do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje kandydatów na stanowisko spawacza Zakres obowiązków: • przygotowywanie i sprawdzanie materiałów i urządzeń spawalniczych do spawania konstrukcji i zbiorników

2024-03-06 13:19:20
Energomontaż - Północ Bełchatów Sp. z o.o
114 dni temu z lento.pl

spawacz

Firma Energomontaż Północ-Bełchatów S.A. należąca do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje pracownika na stanowisko spawacza Zakres obowiązków: • przygotowywanie materiałów i urządzeń spawalniczych do spawania , • sczepianie i spawanie wg dok

2024-03-05 08:27:03
3,7
115 dni temu z lento.pl