Powiadomienie mailowe

Znaleźliśmy 152 oferty

Operator procesów produkcyjnych

Chcesz pracować jako Operator procesów produkcyjnych? Sprawdź ogłoszenie i dołącz do nas!

2024-03-06 17:09:03
CCGT Ostrołęka sp. z o.o
118 dni temu z energa.pl

Pracownik produkcji okolice Ostrołęki

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Polsce

2024-03-06 14:09:01
118 dni temu z ogloszenia.eostroleka.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Zatrudnię magazyniera / Ostrovit Sp. z o.o

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prace magazynowe związane z bieżącą dostawą i odbiorem zleceń produkcyjnych,- kontrola dostaw towarów, surowców, etykiet i opakowań,- rozmieszczanie i układanie towaru na miejsca docelowe w magazynie produkcyjnym,- prace porządko

2024-06-29 07:30:10
OSTROVIT sp. z o.o
Zambrów +46km
aplikuj.pl

KASJER Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Ekonomia - Inne wymagania: Operatywność, życzliwe podejście do klientów, staranne wywiązywanie się z obowiązków, punktualnoś

2024-07-02 07:31:10
Bank spółdzielczy w kadzidle
Kadzidło +18km
Dzisiaj z aplikuj.pl

Kasjer

Zakres obowiązków:Kompleksowa obsługa klientów, pełna obsługa kasowa, gotówkowa i bezgotówkowa, inne czynności kasjerskie, obsługa skarbca, bankomatu i inne. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierune

2024-07-01 18:41:34
do 5700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Kierowca z Białorusi międzynarodowy C+E PHU RAWA

Firma PHU RAWA zatrudni kierowców z Białorusi i Polski C+E na trasy międzynarodowe, główne kierunki to , Belgia, Holandia, Niemcy. Praca na naczepach typu chłodnia, oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie plus dodatki oraz atrakcyjne warunki zatrudnieni

2024-06-17 10:07:51
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PHU RAWA
Sypniewo +21km
15 dni temu z lento.pl

Pracownik produkcji (również z orzeczeniem)

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności. Zadania: Proste praca polegające na wymianie baterii, klejeniu Dbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania: Mile widziane również osoby bez doświadczenia Zdolność manual

2024-06-08 09:40:02
Manpower
Baranowo +20km
24 dni temu z manpower.pl

zatrudnię stolarza

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko stolarz meblowy. Miejsce Pracy: Miastkowo i okolice Zakres zadań: - przygotowanie elementów do produkcji mebli Nasze oczekiwania: - doświadczenie - sumienność i dokładność, Zapraszam do

2024-05-06 08:12:16
Grzegorz Łukasiewicz
Miastkowo +17km
57 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Kwalifikacje nie są twoją mocną stroną, ale nie boisz się pracy fizycznej. Może jednak jesteś złotą rączką, z niesamowitym fachem w rękach? Może po prostu szukasz pracy w Ostrołęce i interesuje cię tylko praca fizyczna? Doskonale trafiłeś. Z nami znajdziesz tysiące ogłoszeń z tej dziedziny. Chcesz poznać przykłady? Oto one: grabarz Ostrołęka, pracownik serwisu sprzątającego, stolarz, cieśla , drwal, pomocnik elektryka, pracownik budowlany Ostrołęka, tokarz, pomocnik mechanika, szwaczka i tysiące innych. Dzięki nam znajdziesz pracę sezonową i pracę na stałe. Wyszukaj interesujące cię ogłoszenia, zapoznaj się ich treścią, wybierz najlepsze dla ciebie, aplikuj składają swoje CV lub po prostu skontaktuj się z pracodawcą. Z nami znajdziesz pracę w mgnieniu oka.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy w Ostrołęce