Praca fizyczna Chrzanów

Znaleźliśmy 552 oferty

Operator Wózka Widłowego

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-05-29 08:50:03
Manpower Poland 
3,5 
Bieruń +22km
gratka.pl 

Pracownik Ochrony Fizycznej - sklep dyskontowy...

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

2024-05-28 08:50:02
Rodzaj pracy: Stała
Zabierzów +25km
gratka.pl 
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Pracownik Produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - praca przy produkcji wędlin, kiełbas, parówek, pasztetów i produktów garmażeryjnych - przygotowywanie składników i surowców do produkcji - kontrola produktu gotowego - obsługa niezbędnych maszyn i narzędzi w procesie produkcji -

2024-09-28 22:30:15
Cedrob Foods S.A 
3,7 
aplikuj.pl 
Oferta sponsorowana

Kontroler Jakości

Twój zakres obowiązków Odbiory elementów konstrukcji spawanych Przegląd dokumentacji technicznej Kontrola prac spawalniczych Pomiary geometryczne detali Wypełnianie protokołów pomiarowych oraz opracowywanie dokumentacji jakościowej Rozwiązywanie bież

2024-09-28 09:50:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MASTEC WTECH SP. Z O.O 
2,6 
Wyry +36km
praca.pl 
Oferta sponsorowana

Mechanik warsztatowy

Opis stanowiska: wykonywanie przeglądów, diagnostyki oraz napraw maszyn i urządzeń kolejowych; usuwanie nieprawidłowości w działaniu sprzętu pomocniczego

2024-09-28 08:41:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
CTL Service
Sosnowiec +25km
praca.pl 
Oferta sponsorowana

Pracownik Produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przygotowywanie i naważanie surowca do produkcji - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (np. prasy, tokarki, mieszalniki) - montaż, demontaż i czyszczenie form - dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy, w tym o należyty st

2024-09-28 07:30:25
Vesuvius poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
2,7 
Skawina +36km
aplikuj.pl 
Wczytywanie ogłoszeń...
Kwalifikacje nie są twoją mocną stroną, ale nie boisz się pracy fizycznej. Może jednak jesteś złotą rączką, z niesamowitym fachem w rękach? Może po prostu szukasz pracy w Chrzanowie i interesuje cię tylko praca fizyczna? Doskonale trafiłeś. Z nami znajdziesz tysiące ogłoszeń z tej dziedziny. Chcesz poznać przykłady? Oto one: grabarz Chrzanów, pracownik serwisu sprzątającego, stolarz, cieśla , drwal, pomocnik elektryka, pracownik budowlany Chrzanów, tokarz, pomocnik mechanika, szwaczka i tysiące innych. Dzięki nam znajdziesz pracę sezonową i pracę na stałe. Wyszukaj interesujące cię ogłoszenia, zapoznaj się ich treścią, wybierz najlepsze dla ciebie, aplikuj składają swoje CV lub po prostu skontaktuj się z pracodawcą. Z nami znajdziesz pracę w mgnieniu oka.
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy w Chrzanowie

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 75 104 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy