Powiadomienie mailowe

Znaleźliśmy 355 ofert

Pracownik produkcji - atrakcyjne warunki, wolne...

Twoje zadania: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Manualna kontrola jakości produktu Zapewnienie bezpieczeństwa oraz utrzymanie wysokich standardów jakości w procesie produkcji Przestrzeganie norm technologicznych Czego od Ciebie oczekujemy: Chę

2024-03-09 09:40:01
Manpower
Legnica +18km
117 dni temu z manpower.pl

ELEKTRYK-Niemcy, bez znajomości języka

Do naszego niemieckiego oddziału poszukujemy osób na stanowisko: ELEKTRYK Miejsce pracy: Niemcy/ Neckarsulm Do głównych zadań pracownika należy: montaż instalacji elektrycznych Wymagania: wykształcenie kierunkowe - elektryk uprawnienia SEP do 1kV E

2024-03-08 08:31:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gebrüder Peters Polska
118 dni temu z lento.pl

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gniewomierz Nowy zakład pracy – praca przez cały rok! Pracuj i rozwijaj się z firmą klienta Poszukujemy pracowników do produkcji foteli samochodowych Zadania: Montaż elementów do foteli samochodowych Obsługa maszyn oraz linii produkcyj

2024-03-05 09:40:01
Manpower
121 dni temu z manpower.pl

Szukamy kandydatów na stanowisko Operator produkcji. Miejsce pracy: Legnica Nowy zakład pracy – praca przez cały rok! Pracuj i rozwijaj się z firmą klienta Zadania: Montaż elementów do foteli samochodowych Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej Wymag

Manpower

Szukamy kandydatów na stanowisko Operator produkcji. Miejsce pracy: Legnica. Nowy zakład pracy – praca przez cały rok! Pracuj i rozwijaj się z firmą klienta Zadania: Montaż elementów do foteli samochodowych Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej Wyma

Manpower
Złotoryja +18km