Praca Excel w Komornikach

Znaleźliśmy 5 ofert

Asystent działu administracji i rozliczeń

Zakres obowiązków:Praca biurowa przy komputerze z wykorzystaniem Excela i programów branżowych, wystawianie faktur, korekt, weryfikacja faktur kosztowych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Język: angielski, w mowie

2024-09-21 18:41:39
do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DSV ROAD SP. Z O.O
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Pracownik administracyjno-gospodarczy

Opis stanowiska pracyW związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:Młodszy Specjalista ds. AdministracjiZakres obowiązków:Opieka nad powierzchnią biurow

2024-09-16 21:25:49
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
ipracujzdalnie.pl
4,6
8 dni temu z infopraca.pl

Pracownik recepcji/kancelarii - Komorniki k...

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:Pracownik recepcji/kancelariiZakres obowiązków:Obsługa gości na recepcji oraz wsparcie administracyjno-biu

2024-09-13 05:25:45
4,6
11 dni temu z infopraca.pl

Magazynier

MagazynierTwój zakres obowiązków Rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn Kontrolowanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji Kompletacja, pakowanie oraz wysyłki towarów Wykonywanie inny

2024-07-12 11:00:18
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o
gowork.pl

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Główna Księgowa / Główny KsięgowyTwój zakres obowiązków Prowadzenie rachunkowości Spółki zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunków bankowych, Prowadzenie ewidencji środkó

2024-06-27 11:00:22
Ipk Sp. z o. o
gowork.pl