Praca Excel w Garwolinie

Znaleźliśmy 4 oferty

asystentka zarządu/asystentka ds. księgowości

W związku z dynamicznym rozwojem firmy MELIORANT Tadeusz Zając i Spółka Spółka komandytowa aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: asystentka zarządu/asystentka ds. księgowości, miejsce pracy Garwolin ul. Poligonowa 32. Zakres obowiązków: •..

2024-06-19 13:55:15
MELIORANT
11 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów, bieżąca kontrola rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, inne prace bieżące Wymagania: wykształcenie ekonomiczne, znajomość przepisów podatkowych, dobra znajomość MS Excel, dokładność i zaangażowanie, doświa

2024-05-02 10:20:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ŁAPACZ Biuro Rachunkowe Sp. z o.o
59 dni temu z lento.pl

Sprzedawca - Cartex Auto-części

Wymagania: · znajomość branży motoryzacyjnej · znajomość procesów sprzedaży detalicznej i hurtowej · sumienność i komunikatywność · umiejętność obsługi takich programów jak: Excel, Word, programów do obsług

2024-06-04 15:10:03
26 dni temu z egarwolin.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Wymagania: • Mile widziane doświadczenie w obszarze zaopatrzenia, zakupów, zarządzania zamówieniami, planowaniu lub łańcuchu dostaw w branżach związanych z przetwarzaniem metali • Biegła znajomość programu Microsoft Excel • Umiejętnoś

2024-05-10 15:10:01
51 dni temu z egarwolin.pl