Praca Elastyczny grafik w Piechowice

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pracownik ochrony

Zakład Pracy Chronionej zatrudni osobę z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności na stanowisko pracownika ochrony. Praca od zaraz na spokojnym obiekcie w Piechowicach. Oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,..

2024-07-05 13:13:17
Multiservice Sp. z o. o
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Podobne oferty pracy

Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik

2024-07-03 16:23:04
CCIG Group Sp. z o.o
Wrocław +104km
4 dni temu z dlastudenta,pl

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta ds. sprzeda

2024-07-03 15:36:38
Unique People sp. z o.o
4 dni temu z hrlink.pl

Oferta dla uczniów/studentów-Wrocław, elastyczny...

Opis stanowiska:kontrola jakości i naprawa komponent ów do sprzętu AGD/RTVWymagane: posiadanie statusu ucznia/ studenta (osoby pełnoletnie)Nie wymagamy doświadczenie zawodowego, prowadzimy szkolenie stanowiskowe!Oferujemy:stawkę godzinową 28,10 zł br

2024-07-03 11:54:01
Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z jobs.pl

Doradca klienta ds. sprzedaży - elastyczny grafik...

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta ds. sprze

2024-05-24 10:10:08
44 dni temu z students.pl

PRACOWNIK SKLEPU – ELASTYCZNY GRAFIK

- wykładanie towaru - sprawdzanie i kontrolowanie dat ważności produktów - dbaniu o ekspozycje towaru - proste prace porządkowe

2024-03-22 10:55:18
FALLWORK Sp. Z O. O
107 dni temu z fallwork.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Elastyczny grafik Piechowice