Praca Pracownik Budowlany Berlin

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik budowlany Niemcy

Zakres obowiązków:Prace budowlano remontowe – prace remontowe budynkówOferujemy:niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.17,00 Euro Brutto/Godzinę + 40 Euro diety dzienniePracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanieosoby zainte

2024-06-22 21:25:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EastGate Recruitment
5,0
6 dni temu z infopraca.pl

Pracownik Budowlany

Pracownik budowlany (pomocnik montera) bez doświadczenia 8 756–9 884z brutto złotych Zapewniony transport i mieszkanie, bezpośrednie zatrudnianie przez pracodawcę Twój zakres obowiązków - Wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu,..

2024-06-05 15:55:14
8756 - 9884 zł
AK Recruitment
Berlin
23 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Berlin