Praca Murarz Berlin

Znaleźliśmy 2 oferty

Murarz- tynkarz, brukarz Berlin okolice

Poszukujemy: murarz-tynkarz, brukarz Oferujemy: -umowa bezpośrednia z niemieckim pracodawcą na pełen etat -stawka początkowa 18-23€/h brutto w zależności od doświadczenia -zakwaterowanie -dodatki na odzież roboczą, narzędzia + premie -możliwość płatn

2024-10-17 08:30:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Riverstate
Wczoraj z lento.pl

Murarz

Zakres obowiązków:Murowanie, prace budowlane na terenie Niemiec. Około 160 godzin pracy miesięcznie, praca w godz.: 7:00-16:00. System pracy: 3 tygodnie w pracy / tydzień - zjazd do Polski. Zakwaterowanie i dojazd opłaca pracodawca.Oferta dostępna w

2024-10-01 18:41:16
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Pck marklima spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Berlin, Niemcy
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Berlin