Praca Malarz Berlin

Znaleźliśmy 4 oferty

Malarz Przemysłowy Niemcy

Różne lokalizacje w NiemczechObowiązki:malowanie EPPUR200 / 3 (malowanie wysokociśnieniowe i malowanie elektrostatyczne), piaskowanie FeSa2, FeSa2½, FeSa3.Śrutowanie z ciśnieniem około 9 barów, wymaga wysokiej jakości pracyOferujemy: długotrwała niem

2024-06-22 21:25:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EastGate Recruitment
5,0
7 dni temu z infopraca.pl

Malarz Szpachlarz Niemcy

Opis / Obowiązki:Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.Długotrwała umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowejCzas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięczni

5,0

malarz

Agencja Pracy EURO Group wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5761 zajmuje się profesjonalną rekrutacją międzynarodową dla specjalistów z wielu branż.Współpracujemy wyłącznie ze znanymi oraz poważnymi partnerami z Austrii, N

2024-06-27 11:00:25
Euro Group
Berlin
2 dni temu z gowork.pl

Malarz bez znajomości języka niemieckiego okolice...

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Malarz mile widziane teamy 2 os. Miejsce pracy: Eberswalde Malarz bez znajomości języka niemieckiego okolice BerlinaObowiązki malowanie wewnętrzne tapety wykończeniówka Wymagania bez znajomości języka niemi

2024-06-28 11:00:33
Work-4-All Sp. z o.o
Eberswalde
Wczoraj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Berlin