Praca Ćwierć etatu w Oławie

Znaleźliśmy 4 oferty

Praca w markecie (1/4 etatu)

Zatrudnimy osoby do PRACY W MARKECIE (1/4 etatu) CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudni

2024-09-11 13:40:05
DINO POLSKA S.A
4,2
3 dni temu z Employsystem

Sprzataczka

Zakres obowiązków:Sprzatanie salonu kosmetycznegoPraca na 1/4 etatu, w godz. 7:30-9:00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 1 075 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnyWymiar etatu

2024-09-07 18:41:30
od 1075 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
U coco spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Sprzątaczka - Koordynator

Zatrudnię osobę do koordynowania zespołem sprzątającym w Sądzie Rejonowym w Oławie przy ul. 11-go Listopada 12 Praca w wymiarze 1/4 etatu. Nie wymagamy doświadczenia. Opis stanowiska: - Nadzór i koordynacja działań zespołu sprzątającego - Planowanie

2024-07-18 10:43:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
JAK-BUD Jakub Budziński
lento.pl

Sprzątaczka- Koordynator

Zatrudnię osobę do koordynowania zespołem sprzątającym w Sądzie Rejonowym w Oławie przy ul. 11-go Listopada 12 Praca w wymiarze 1/4 etatu. Nie wymagamy doświadczenia. Opis stanowiska: - Nadzór i koordynacja działań zespołu sprzątającego -..

2024-07-18 10:41:20

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ćwierć etatu Oława