Obsługa klienta Lubaczów

Znaleźliśmy 1 ofertę

Telemarketer

ZADANIA: Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami. Analiza potrzeb klienta. Dobór oferty dla klienta. FIRMA ZAPEWNIA: możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży, rozwój zawodowy oraz możliwość awansu, atrakcyjne wynagrodzenie – część stałą ora

2024-04-22 08:52:59
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Sanmarks Sp. z o. o
2,4
69 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange @...

Dołącz do nas, jeśli: jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych rozwój jest dla Ciebie ważny angażujesz się w to co robisz i podejmujesz inicjatywę Korzyści płynące z pra

2024-05-27 16:03:16
GTI Sp. z o. o
Przemyśl +48km
nofluffjobs.com

Sprzedawca - Kasjer

Lubaczów Sprzedawca - Kasjer, 37-600

2024-06-27 17:05:10
Biedronka
3 dni temu z pracawbiedronce.pl

Telefoniczny Doradca Klienta

Sanmarks to firma, która przyjmie do pracy osoby otwarte i pełne energii. Jeżeli posiadasz podstawowe umiejętności obsługi komputera i lubisz pracę z klientami - jesteś właśnie taką osobą! Telefoniczny Doradca KlientaObowiązki telefoniczne umawianie

2024-06-25 11:00:33
2,4
5 dni temu z gowork.pl

Doradca Klienta- umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji - dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: - Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadcze

2024-06-21 15:30:27
PeoplePro
9 dni temu z aplikuj.pl

Sprzedawca do sklepu medycznego w Lubaczowie

Zatrudnimy pracownika do sklepu medycznego w Lubaczowie. Wymagany status studenta ZAOCZNY (kierunek fizjoterapia), obsługa komputera

2024-04-24 11:15:12
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
Orto-Res
67 dni temu z lento.pl

Sprzedawca

Zakres obowiązków:Obsługa klienta, przyjmowanie towaru oraz kontrola jego jakości i ilości, przyjmowanie reklamacji. Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: Komunikatywność, chęć uczenia się, samodzielność, koo

2024-06-26 18:41:51
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Wczytywanie ogłoszeń...
Kontakt z ludźmi jest dla ciebie najważniejszy? Liczą się relacje? Może chcesz pomagać innym? Wszystko jasne, musisz postawić na pracę z ludźmi. Przeglądaj ogłoszenia w dziale „obsługa klienta” Lubaczów i znajdź pracę odpowiadającą twoim potrzebom. Szukasz pracy jako doradca klienta w branży motoryzacyjnej, a może telekomunikacyjnej? Chciałbyś zostać konsultantem telefonicznym, agentem ubezpieczeniowym w Lubaczowie? Specjalista ds. obsługi klienta – czy to nie brzmi dumnie? Może jednak chcesz pomagać innym w działach reklamacji, serwisach urządzeń? Czujesz potrzebę bycia pośrednikiem między klientem a obsługą techniczną? Aplikuj dzisiaj, nie czekaj, przeglądaj nasze ogłoszenia bez zastanowienia.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy w Lubaczowie