Tętniak nie miał szans w starciu z Panem profesorem Kunertem. Dziękuję oddziałowi neurochirurgii szpitala. Wspaniali, cudowni, pełni empatii ludzie.Bardxo dobra opieka
Gmach został wybudowany w latach 1951-1955 według projektu Jerzego Grabowskiego, Stanisława Jankowskiego i Jana Knothe. To jeden z ciekawszych przykładów architektury socrealistycznej w Polsce.Największe wrażenie wywiera ogromna, ażurowa kolumnada ciągnąca się wzdłuż ulicy Wspólnej. Sens tak monumentalnego rozwiązania przy wąskiej ulicy staje się jasny dopiero w chwili, gdy dowiadujemy się, że budynek miał zamykać północną stronę ogromnego placu. Miał on powstać w miejscu rozebranej zabudowy między Hożą, Marszałkowską, Wspólną i Kruczą. Budynek nie jest oficjalnie wpisany do rejestru zabytków, znajduje się w tak zwanym wykazie zabytków nieruchomych.
Piękny, monumentalny, acz socjalistyczny obiekt. Architektonicznie przypomina pod względem kubatury ( filary od strony ul. Wspólnej w kierunku ul. Kruczej) frontową zabudowę Pałacu Saskich, który znajdował się w Warszawie do 1944 przy dzisiejszym placu marsz. Józefa Piłsudskiego. Obiekt zdecydowanie wart zobaczenia szczególnie zwiedzając śródmieście stolicy.