Rekrutacja do pracy systematycznie co tydzień, to o czymś świadczy, pracownicy głównie ukraińscy, z Nepalu, z Kolumbii, czyli tacy którzy pracują bo nie mają innego wyjścia, reszta przychodzi i po zorientowaniu się w temacie ucieka, tak naprawdę smród i bałagan to tylko dodatek do priorytetów którymi są przede wszystkim chamskie i wulgarne odzywki kierownika, brak szacunku wzajemnie pracowników, reszta przełożonych wzięta z przypadku nieumiejący rozmawiać z ludźmi, brak pojęcia o planowaniu na następny dzień, plan przychodzi późnym wieczorem na następny dzień bo na cały tydzień nie ma mowy żeby dostać, zbieranie mięsa z podłogi kiedy oczywiście audyt nie widzi, przykłady można mnożyć, pozdrawiam kierowników.
Na rozmowie rekrutacyjnej otrzymałam informację, że pracownik z kadr zadzwoni i poinformuje o wynikach rekrutacji- niezależnie od jej wyników. Niestety nikt nie zadzwonił (minęło ok 3 tyg.). Nie lubię bylejakości i gdy ktos jest niesłowny. Jeżeli otrzymałam informację, że ktoś zadzwoni z informacją zwrotną , to czekam na telefon. Wystarczyło powiedzieć, że nikt nie będzie dzwonił, albo, że skontaktują się tylko z kandydatami, którzy przeszli do następnego etapu.
Kps najgorsza firma w jakiej mialem przyjemność być, masz załadunek na 20÷00 przyjedz o 1÷00 gwarantują że i tak jeszcze będziesz czekał 2h ....... porażka tragedia i rzenada
Omijać ten syf z daleka. Z punktu widzenia pracownika warunki pracy fatalne, z punktu widzenia przewoźnika wieczne opóźnienia. Zero jakiejkolwiek organizacji. Każdy mówi co innego. Dno i dziesięć metrów mułu.
Ładowanie.Jeśli ładujesz w tej firmie, możesz przyjechać wcześniej, a nawet zatrzymać się na 9 godzin przed załadunkiem.Na terenie jest parking, podjechaliśmy i pojechaliśmy do punktu kontrolnego, sprawdzają, czy jesteś na listę do załadunku i weź numer telefonu, żeby potem zadzwonić i powiedzieć do której rampy. Przed załadunkiem podchodzisz do wagi i na rampę, po załadunku ponownie na wagę. Doki są na swoim miejscu. Podają swoje. Tam to toaleta w biurze przy rampie 6. Wszystkiego najlepszego!Pomógł +.