Pol-Marx, zaparkować udać się do ochrony, rejestracja i numer tel. Czekamy na tel i instrukcje, po lewej stronie wagi jest biuro (zdjęcie krzyżyk) gdzie udajemy się po dokumenty. Rozładunek kierunek strzałka w moim przypadku. Sprawdzenie naczepy. Całość około godziny.
Dojazd do siedziby firmy poprawny; mały parking oraz mało miejsca do manewrowania przed bramą wjazdową; meldunek przyjazdu na firmę u ochrony; często się zdarza że nie trzymają się wyznaczonej awizacji(długie oczekiwanie na wjazd); rozładunek/załadunek idzie w miarę sprawnie. Niezrozumiałe jest to że podczas upałów kierowcy muszą mieć założone długie spodnie, mimo iż nie uczestniczą bezpośrednio przy załadunku(oczekują w kabinie pojazdu) jeżeli towar jest ładowany z rampy.
Kończąc nie jest całkiem źle tutaj, lecz te mankamenty też do końca nie zachęcają do kolejnej wizyty.
Pomimo awizacji nie ładują i nie rozładowują żadnej ciężarówki, trzeba czekać cały dzień bo jak zostało przekazane "magazynier musi się wysrać", nie wiem czy taki argument usprawiedliwia taki długi czas oczekiwania. Nie polecam brać ładunków z tej firmy bo cała trasa się sypie. Dodatkowa gwiazdka za bardzo miłego pana na bramie.
Przyjechałem o 12:30 awizacja była na 19:00 kolejki żadnej niebyło mało ciężarowek musiałem czekać do 19:00 na swoją godzinie wszystko idzie po awizacja towar był gotowy, awizacja jest awizacja.