Praca Prowadzenie księgowości w Lubinie

Znaleźliśmy 6 ofert

Księgowa Nowe

- wykształcenie min. średnie ekonomiczne, - minimum rok na podobnym stanowisku, - znajomość programu INSERT - znajomość prowadzenia ksiąg rachunkowych - znajomość prowadzenia KPIR - dokładność, umiejętność szybkiego uczenie się oraz znajomość..

2024-09-27 12:43:16
od 5000 zł
Biuro Rachunkowe Sigma S.C
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Księgowa

Zakres obowiązków:1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych2. Prowadzenie KPIR Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczneUprawnienia: Obsługa pakietu MS OfficeInne wymagania: wykszt. wyższe rachunkowość lub średnie technikum

2024-09-26 18:41:47
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Biuro rachunkowe sigma spółka cywilna edyta...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Księgowa

Opis stanowiska Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych, Uzgadnianie kont księgi głównej, Prowadzenie i rozliczanie rozrachunków, Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontra

2024-09-26 09:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
W&K Industriemontage Sp. z o. o
Wczoraj z praca.pl

Księgowa

Wymagania: Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,Uzgadnianie kont księgi głównej,Prowadzenie i rozliczanie rozrachunków,Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,P

2024-09-25 21:25:43
W K Industriemontage Sp. z o.o
2 dni temu z infopraca.pl

Ksiegowy - kasjer

Zakres obowiązków:Wystawianie faktur sprzedażyAnaliza rejestrów VATProwadzenie obrotu gotówkowego i bezgotówkowego SpółkiNadzór na rozrachunkami z kontrahentamiWspółpraca w radcą prawnym Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym lic

2024-09-19 18:41:45
Miedziowe centrum kształcenia kadr spółka...
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

księgowa/ księgowy

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Sp. z o.o. w Lubinie poszukuje osoby na stanowisko: GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY- pełny etat ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • księgowanie dokumentów ( m.in. faktury, wyciągi bankowe, PK, inne) • znajomość zagadni

2024-07-09 10:08:22
Regionalne Centrum Rehabilitacji i Rekreacji...
lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Lubin