Praca Naprawa samochodów w Łajski

Znaleźliśmy 2 oferty

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - Inne wymagania: umiejętność diagnozowania i naprawy samochodów osobowych - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarej

2024-09-25 07:31:14
ARS Altmann Polska Sp. z o.o
2 dni temu z aplikuj.pl

Mechanik samochodów osobowych

Zakres obowiązków:- obsługa techniczna i naprawa samochodów osobowych,- weryfikacja stanu technicznego i diagnostyka pojazdów,- wymiana opon/kół,- wymiana płynów eksploatacyjnych pojazdów.Praca od poniedziałku do piątku.Praca w godzinach: 6.00-14.00/

2024-08-20 18:41:43
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie