Praca fizyczna Konstantynów Łódzki

Znaleźliśmy 903 oferty

Magazynier z UDT

Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego;Posiadanie uprawnień UDT;Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;Znajomość i rozumienie procesów w zakładzie produk

2024-05-29 18:22:01
GI Group
pl.gigroup.com 

Pomocnik Kominiarza

Zatrudnię do pracy w Zakładzie Kominiarskim. Prace Kominiarskie i pokrewno kominiarskie,prace budowlane. Praca na terenie Łodzi i okolic. Proszę dzwonić w godzinach 8-16

2024-05-29 14:50:03
Rodzaj pracy: Stała
Łódź +10km
gratka.pl 

Ślusarz, spawacz, monter konstrukcji, lakiernik

Zatrudnimy ślusarza, spawacza, montera konstrukcji i lakiernika przemysłowego. Praca stacjonarna i jednozmianowa. Łódź Polesie ul. Nowe Sady 23 tel. 601294570

2024-05-28 06:44:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AUTOKRAN
Łódź +10km
lento.pl 
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Spawacz (MIG-MAG 135)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG-MAG 135 WYMAGANIA: - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Uprawnienia spawalnicze - Uprawnienia na suwnice (mile widzane) - Gotowość do pracy zmianowej OFERUJEMY: - System wdrożenia do

2024-09-27 15:30:16
BORGA SP. Z O. O 
3,4 
aplikuj.pl 
Oferta sponsorowana

Kurier Przewoźnik dostawca InPost Wola Bykowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dostarczenie paczek na wskazanym rejonieZaaplikuj - chętnie porozmawiamy o szczegółach współpracy WYMAGANIA: Czego potrzebujemy od Ciebie? - czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu​ - chęci do pracy, dyspo

2024-09-24 07:30:12
InPost
aplikuj.pl 
Oferta sponsorowana

Pracownik Magazynu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · Obsługa wózka unoszącego,· Kompletacja towaru przy użyciu skanera,· Załadunek/Rozładunek przy użyciu transportu ręcznego,· Wsparcie pozostałych procesów magazynowych WYMAGANIA: - Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny, - Aktualne

2024-09-24 07:30:12
e-work HR Company Poland
Brzeziny +30km
aplikuj.pl 
Wczytywanie ogłoszeń...
Kwalifikacje nie są twoją mocną stroną, ale nie boisz się pracy fizycznej. Może jednak jesteś złotą rączką, z niesamowitym fachem w rękach? Może po prostu szukasz pracy w Konstantynowie Łódzkim i interesuje cię tylko praca fizyczna? Doskonale trafiłeś. Z nami znajdziesz tysiące ogłoszeń z tej dziedziny. Chcesz poznać przykłady? Oto one: grabarz Konstantynów Łódzki, pracownik serwisu sprzątającego, stolarz, cieśla , drwal, pomocnik elektryka, pracownik budowlany Konstantynów Łódzki, tokarz, pomocnik mechanika, szwaczka i tysiące innych. Dzięki nam znajdziesz pracę sezonową i pracę na stałe. Wyszukaj interesujące cię ogłoszenia, zapoznaj się ich treścią, wybierz najlepsze dla ciebie, aplikuj składają swoje CV lub po prostu skontaktuj się z pracodawcą. Z nami znajdziesz pracę w mgnieniu oka.
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy w Konstantynowie Łódzkim

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 75 107 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy